UKU juhtpuldid

325.00
  • Kategooria:
  • SKU : Juhtpult
  • Saadavus : Laos

Ülevaade

UKU juhtpult muudab sauna kütmise lihtsaks ja mugavaks. Saate selle ühendada oma sauna tulede / ventilatsiooni ja aurusti funktsioonidega ning reguleerida neid kõiki puldist. Ohutu saunaelamuse tagamiseks on UKU varustatud uksesensori, ülekuumenemiskaitse ja lapselukuga. UKU saab kasutada koos erinevate tootjate küttekehadega.

 

Kirjeldus

Stiilse UKU Local juhtpuldiga on sauna kütmine lihtne ja mugav. UKU Local on mõeldud kohapealseks kasutamiseks ning on varustatud ukseanduri, ülekuumenemiskaitse ja lapselukuga.

UKU WIFI või GSM seadet saab lisaks kontrollpuldile juhtida ka nutitelefoniga, spetsiaalse mobiilirakenduse abil. Nii saate sauna tööle panna olles ise alles kodust kaugel.
Laadige alla HUUMi rakendus oma mobiiltelefoni operatsioonisüsteemi rakenduste lehelt:

• IOS – App Store

• Android – Google play

• Veebirakendusest – app.huum.eu.

Rakenduse kasutamine koos UKU GSM-iga on esimene aastat tasuta ja pärast seda maksab see 29 € / aastas. Aastatasu sisaldab mobiilirakenduste funktsioone, mobiilset andmesidet, turvalist serverit, mobiilirakenduste piiramatut arvu kasutajaid, rakenduste ja puldi tarkvarauuendusi. Puldit saab alati kasutada ka ilma mobiilirakenduseta.

Additional information

Tegumood

,

Võimalused

, ,

Arvustust

Be the first to review “UKU juhtpuldid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.