Üldtingimused

 

Üldsätted ja tingimused
Käesolevad reeglid ja tingimused sätestavad portaalil hansaturg.ee 
E-poe kasutus- ja müügitingimused. Veebileht hansaturg.ee on ettevõtte OÜ Saunaline valduses.

Ostmine
Ostu vormistamiseks valib klient soovitud tooted ostukorvi, kinnitab tellimuse ja tasub pangaülekandega kasutades Maksekeskuse pangalinke. Kaup jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul ülekande laekumisest.

Hind
Hansaturg.ee kodulehel on hinnad toodud EURO`des ilma postitasuta. Portaali hansaturg.ee 
E-poel on õigus muuta toodete hindasid. Hindade muutmisel jääb kliendile kehtima kinnitatud tellimuse kokkuvõttes märgitud hind.

Maksmine
Tasumine tellitud kauba eest toimub pangaülekandega läbi maksekeskuse või kauba üleandmisel käest kätte sularahas. Ülekande laekumisel kinnitab OÜ Saunaline e-maili teel, klienti, raha laekumisest ja kauba postitamisest hiljemalt 24 tunni jooksul.

Lepingu jõustumine
Müügileping loetakse sõlmituks, kui klient on tasunud märgitud summa OÜ Saunaline arveldusarvele märgitud maksetähtaja jooksul.

Lepingu tühistamine
Kliendil on õigus müügileping tühistada. Müügilepingu tühistamiseks peab klient saatma vastavasisulise avalduse e-mailile info@saunaline.ee või teatama sellest telefonil +372 567 111 01. Kui müügilepingu tühistamisavaldus saadetakse peale tellimuse postitamist on kliendil õigus toode tagastada vastavalt tagastamistingimustele.

Kohaletoimetamine ja Üleandmine
Lepingu täitmiseks valib klient postiteenuse: Omniva või Itella Smartpost. Tellimustele toodete kogumaksumusega alates 50EUR on Omniva ja Itella SmartPosti postiteenus tasuta. Lepingu sõlmimisel (arve maksmisel) klient nõustub kauba kohaletoimetamise ajaga. Kaup loetakse üle antuks kui vastava saadetise kohta on kulleril märge väljastamise kohta. Hansaturg.ee ja koostööpartnerid ei vastuta kohaletoimetamisel tekkivate viivituste eest juhul kui tellimuse vormistamisel on esitatud andmed ebatäpsed. Tellimuse kinnitamisel on esitatud andmete õigsuse kontrollimine kliendi kohustus. Juhul kui tellitud kaup ei ole meie laost kättesaadav või kui selle kohaletoimetamine võtab rohkem kui 10 päeva, siis kliendile antakse sellest teada 24 tunni jooksul peale lepingu jõustumist (arve maksmist). Siis soovi korral kas tagastatakse kauba eest maksud summa kliendi kontole või vahetatakse välja teise kauba vastu.

Kaubatagastus
Kui tellitud toode ei sobi või ei vasta Teie ootustele on Teil õigus toode 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest vahetada teise toote vastu või tagastada. Palume Teid teavitada meid sellest koheselt pärast tellimuse kättesaamist. Tagastatav või ümbervahetatav toode peab vastama alljärgnevatele tingimustele:

toote sildid ei tohi olla ära võetud
toode ei tohi olla kasutatud
toode ei tohi olla määrdunud
toode ei tohi olla rikutud

Lõppsätted
Käesolevatele tingimustele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tingimuste kehtivust. Tühise sätte asemel kohaldatakse seaduses seda liiki lepingu kohta sätestatut.
Osapoolte vahelisi vaidlusi püütakse lahendada vastastikusel mõistmisel põhinevate läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel Pärnu Maakohtus.
Käesolevaga esitatud tingimuste muutmine või täiendamine jõustub pärast OÜ Saunaline poolt kasutajatele uute tingimuste kättesaadavaks tegemist hansaturg.ee veebilehel.

et Eesti
X
Top